Zaznacz stronę

http://pupus.iai-shop.com/data/include/cms/grudzien2014/untitled-1643_Kopiowanie.jpg

Pupus to firma z pasją, oferująca pieluszki wielorazowe dla niemowląt oraz wszystko to, co do pieluszkowania i odpieluszkowania może się przydać. Idea założenia firmy powstała, gdy sama zostałam mamą i zaczęłam szukać najzdrowszych rozwiązań dla mojego Malucha. Pomysł używania ekologicznych, zdrowych i bajecznie pięknych pieluszek wielorazowych wydawał mi się tak wspaniały, że postanowiłam zachęcać inne mamy do spróbowania.

Pupuski są projektowane i szyte z ogromną starannością a właściciele firmy nieustannie poszerzają ofertę o akcesoria, które skradną serce każdej Mamy i jej Dziecka. Tworzeniu każdego produktu przyświeca idea życia zgodnie z naturą a zdrowie naszych małych Klientów jest dla nas najważniejsze. Przecież wszystkie produkty testujemy na naszej rodzinie! :-)

Pieluszki i pupusowe akcesoria możesz kupić w naszym sklepie firmowym www.pupus.pl oraz wielu sklepach internetowych, a także kilku stacjonarnych.

Jeśli masz pomysł na współpracę z nami – prowadzisz sklep, blog, portal dla Mam – napisz! kontakt@pupus.pl lub zadzwoń 784 909 977. Będzie nam bardzo miło z Tobą porozmawiać :-)

Share This