Zaznacz stronę

O NAS

Jest początek roku 2015. W naszych głowach wykluwa się pomysł stworzenia własnej marki nosidełek ergonomicznych. Jesteśmy „nosidełkoholikami” – mamy kilka marek, w których nosiliśmy dwójkę naszych dzieci, a niedługo będziemy nosić i trzecie :)  Nie znaleźliśmy nosidełka idealnego, więc postanowiliśmy sami je uszyć!

Nosidełko zostało zaprojektowane wspólnie z certyfikowanym doradcą noszenia dzieci – będzie więc super bezpieczne dla kręgosłupa i bioder Waszego malucha.

Szyjemy je w małej szwalni w Polsce w 100% z polskich tkanin (poza klamrami, które sprowadzamy z Włoch:) Nosidełka będą miały przemyślane kieszonki, umieszczone tak, by nie uwierały pasażera. Będzie też kilka innych akcesoriów, ale na razie o tym cicho sza 😉 Chcemy, żeby było kolorowo, ale z klasą, a przede wszystkim bezpiecznie dla dziecka i wygodnie dla rodzica. Każde nosidło będzie ozdobione bogatym haftem. Jeśli marzy Wam się jakiś wzór, piszcie! Jesteśmy po to, by spełniać Wasze nosidełkowe marzenia :)

W nadchodzących postach będziemy Wam powoli zdradzać postępy prac. Myślę, że będzie ciekawie – przedstawimy Wam kilka osób, z którymi współpracujemy, pokażemy wzory, tkaniny, akcesoria… Do zobaczenia na blogu lub na facebooku!

Agata, Adam, Zosia, Grześ i Dzidzia 3 :)

Share This